Difolin

Maisto papildas

Sudėtis

 

Difolin – tai maisto papildas, skirtas

planuojančioms pastoti, besilaukiannčioms ir maitinančioms.

 

 

Vienoje tabletėje (0,4 g):

Folio rūgštis

400 μg (200 % RMV*)

Vitaminas D3

25 μg (1000 TV, 500 % RMV*)

*RMV - Referencinė maistinė vertė

 

 

 

 Sudedamosios dalys: emulsiklis - mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga - dikalcio fosfatas, cholekalciferolis (vitaminas D3), stabilizatorius - skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, augalinis magnio stearatas, lipnumą reguliuojančios medžiagos talkas ir silicio dioksidas, pteroilmonoglutamo rūgštis (folio rūgštis).

 

Foliatai (folio rūgštis) ir vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

 

Foliatai (folio rūgštis) padeda palaikyti motinos audinių augimą nėštumo metu.

Papildomai vartojant folio rūgšties, nėščiosios kraujo eritrocituose daugėja foliatų. Mažas foliatų kiekis nėščiosios kraujo eritrocituose yra besivystančio vaisiaus nervinio vamzddelio defektų rizikos veiksnys. Teigiamas poveikis atsiranda per parą papildomai suvartojant 400 µg folio rūgšties ne trumpiau kaip vieną mėnesį iki pastojimo ir iki trijų mėnesių po jo.

 

Vitaminas D dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų ir atlieka daug funkcijų, iš kurių viena svarbiausių yra palaikyti tinkamą kalcio ir fosfaro koncentraciją organizme. Ši pusiausvyra svarbi ir ląstelėse vykstantiems procesams, ir kaulų mineralizavimui, ir nervų bei raumenų funkcijai - vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę ir normalią raumenų funkciją.

 

Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.