Atsiliepimai

Vartojote Difolin, Difolin+ produktą ir norite palikti savo atsiliepimą?PALIKTI ATSILIEPIMĄ

 

 

Gabija

Difolin


Vitamino D trūkumo problemą išsprendžiau ilgą laiką vartodama vaistininkės rekomenduotą maisto papildą Difolin. Šį produktą pirkau ir vartojau galvodama tik apie vitamino D atsargų papildymą organizmui, tačiau tuo pačiu metu iš tiesų gavau dvigubą naudą. Šiandien dienai su vyru planuojame naujos gyvybės atėjimą, todėl labai džiaugiuosi ir esu rami, gavusi tokį naudingą vaistininkės patarimą profilaktiškai papildyti folio rugšties atsargas kartu su vitaminu D, kurios yra itin svarbios ir reikalingos viso nėštumo laikotarpiu.

 

Rita

Difolin+


Ilgą laiką jaučiau nuovargį, aktyvumo stoką, silpnumą, atsikeldavau ryte jau pavargusi, visą dieną galvojau tik apie tai kaip greičiau atsigulti. Nuotaika dažnai būdavo subjurusi, jaučiausi susierzinusi, trūko kantrybės. Vaistinėje pasiūlė Difolin+ preparatą, kadangi kaina buvo prieinama nutariau išbandyti. Rezultatą pajaučiau po gerų dviejų savaičių, pirmiausia ne taip sunku buvo rytais atsikelti, ilgiau išlikdavau darbinga, vakarais galėdavau sau leisti paskaityti knygą. Po truputį gerėjo nuotaika ir gyvenimas tapo spalvotas.

 

Julija Žižė

Difolin+


Žinokit tikrai, pastebėjau, kad labiausiai su šeima pradėjome mėgautis natūraliais vitaminais iš gamtos, eko daržovėmis, riešutais, uogomis. Bet pasirodo, to nėra gana, visi žinom, kad ir nusipirkti, kartais tingisi, o kasdien vis tas daržoves ar riešutus valgyti nesinori. Todėl rekomenduoju visoms planuojančios nėštumą ir žindančioms mamoms, visada pasirūpinti savo ir kūdikio sveikata. Šįkart rinkausi Difolin+ vitaminus sukurtus, pagal ginekologų rekomendacijas. Jis pilnas ne tik geležies, bet ir vitaminų B12 ir B9 (folio rūgšties), kurie apsaugo nuo anemijos!

 

 

Indrė

Difolin+


Gėriau Difolin+ dėl geležies tūkumo organizme, labai tiko ir patiko. Jokio pašalinio poveikio ar nemalonaus skonio. Su viena kapsule gavau visų reikalingų medžiagų, atsistatė geležies kiekis organizme, atsirado daugiau energijos, dingo mieguistumas, nuovargis. 

 

Daiva

Difolin, Difolin+


Gėriau prieš nėštumą, nėštumo metu Difolin, nes jį paskyrė ginekologė, sakydama, kad man tikrai nereikia jokių multivitaminų, užtenka tik folio rūgšties ir vitamino D, būtiniausių vitaminų būsimam vaikeliui, mamai.   Difolin+ ginekologė paskyrė vėliau antroje nėštumo pusėje, kai nustatė hemoglobino pakritimą, ir po gimdymo, kai labai smarkiai nukraujavau. Prieš geriant Difolin+ jutau labai didelį silpnumą, temo akyse, jaučiausi nervinga, dirgli, nieko nenorinti. Difolin+ labai padėjo. Jo dėka atsistatė hemoglobinas, pasijutau energinga, vėl grįžau į savo vėžias, atsirado šypsena veide. Abu Difolin produktai labai patiko, nes neturėjo nemalonaus skonio, nepykino, kaip kiti maisto papildai, buvo patogus vartojimas (išgerdavau ryte pusryčiaujant ir viskas). 

 

Rasa Ciūnė

Difolin+


Kai pradėjau kasdien jaustis it mirštanti gulbė – visada pavargus, nuolat mieguista – vyras paskatino pasidomėti Difolin+ maisto papildu. Difolin+ man patiko, nes jo sudėtyje yra mikrokapsuliuota liposomose geležis, garantuojanti efektyvesnį geležies pasisavinimą, vitaminas B12, folio rūgštis, vitaminai D3, C, varis.

Turite klausimų?