Hemoglobinui, energijai, imunitetui
Mikrokapsuliuota liposomose geležis
+ folio rūgštis + vitaminai B12, D3, C
+ varis

Paskirtis

Mikrokapsuliuota liposomose geležis + folio rūgštis + vitaminai B12, D3, C + varis

Hemoglobinui, energijai, nervams, imunitetui

 

Dėl gausaus kraujavimo menstruacijų metu, nėštumo bei žindymo laikotarpių, dietų, veganiškos ar vegetariškos mitybos, per mažo mėsos ar daržovių vartojimo, dažniau moterims nei vyrams gali atsirasti geležies, folio rūgšties bei vitamino B12 stoka. Tam tikrais gyvenimo etapais (nėštumo, menopauzės laikotarpiais) moters organizmas išreiškia ir didesnį vitamino D poreikį.

Žinoma visuomet svarbu sveika, subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas, bet jei nepavyksta visuomet užtikrinti pakankamo šių medžiagų kiekio gavimo, į pagalbą galima pasitelkti Difolin+

Difolin+ sukurtas atsižvelgiant į moters organizmo poreikius. Jo sudėtyje yra mikrokapsuliuota liposomose geležis, folio rūgštis, vitaminas B12 – vieni iš būtiniausių kraujo gamybai elementų, bei vitaminas D svarbus daugeliui organizmo procesų, pvz. padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, kaulų bei dantų būklę.

Siekiant maksimalaus geležies pasisavinimo, Difolin+ sudėtis papildyta variu, palaikančiu normalų geležies pernešimą organizme, bei vitaminu C, gerinančiu geležies pasisavinimą iš maisto.

Difolin+ sudėtyje naudojama mikrokapsuliuota liposomose geležis, kuri organizme efektyviau pasisavinama nei įprasta geležies forma, neturi geležies poskonio, nedirgina virškinamojo trakto, neturi sąveikos su maistu (kava, arbata, pieno produktais).

 

Difolin+ sudėtyje:

* Geležis ir vitaminas B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, geležis - normalų hemoglobino susidarymą, foliatai - normalią kraujodarą.

* Geležis, varis, vitaminai C ir B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.

* Varis, vitaminai C ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

* Foliatai, vitaminai C ir B12 padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, o foliatai, geležis, vitaminai C ir B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

 

 

Kur įsigyti

 

 

Difolin, Difolin+ maisto papildų teiraukitės visose vaistinėse

Turite klausimų?